ГІМНАЗІЯ МІСТА КИЄВА
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
Дистанційне навчання
У періоди дистанційного та змішаного дистанційного навчання
уроки проходять у синхронному (онлайн) або асинхронному режимах (на платформах Google Classroom або Єдина школа)
Розклад онлайн - уроків
Гуртки працюють за розкладом на платформі Google Classroom
Загальні інструкції.
Як підключитися до курсу в Google-класі.
Даний матеріал, призначений для ознайомлення учнів гімназіі з інструкцією підключення до Google Classroom.
1. Для підключення до глобальної системи «Google Classroom» Вам перш за все необхідно перейти на сайт google.ua та зареєструватися:
Якщо ви вже зареєстровані в Google і увійшли у свій акаунт, ви можете пропустити цей пункт.
Далі вам буде запропоновано : або зареєструватися, або ввести дані акаунта Google, який існує.
2. Після процесу реєстрації або після входу у власний акаунт Goggle, у пошуковому рядку необхідно задати пошук: «google classroom»
3. Або перейти за посиланням Google Classroom
4. Перейшовши за посиланням вище або в пошуковій видачі Google, Ви отримаєте доступ до системи «Google клас». Вам необхідно приєднатися до предметного курсу , ввівши відповідний код.
5. Кожен курс , створений в системі Google Classroom, має свій власний унікальний код. Кількість курсів для Вас не обмежена.
6. Після вдалого введення коду ви повинні побачити запрошення на курс.
Дотримуючись даної інструкції, ви зможете підключити й налаштувати усі курси, створені для вас.
Інструкція
для батьків, або осіб, що їх заміняють,
по роботі з електронною скринькою
«Скринька зворотнього зв'язку»
Шановні батьки учнів гімназії № 179 міста Києва!
Доводимо до Вашого відома, що:
В період карантинних обмежень 1-11 класи гімназії № 179 міста Києва переходять на дистанційну/змішану форму навчання, яка передбачає синхронний та асинхронний режим роботи з учнями:
-
асинхронний режим - взаємодія між суб'єктами дистанційного навчання, під час якої учасники взаємодіють між собою із затримкою у часі, застосовуючи при цьому інтерактивні освітні платформи, електронну пошту, форуми, соціальні мережі тощо
-
синхронний режим - взаємодія між суб'єктами дистанційного навчання, під час якої учасники одночасно перебувають в електронному освітньому середовищі або спілкуються за допомогою засобів аудіо-, відеоконференції;
-
Відповідно до Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти (наказ МОН від 08.09.2020 № 1115) «…Педагогічні працівники самостійно визначають режим (асинхронний або синхронний) проведення навчальних занять. При цьому не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу освіти, організовується в синхронному режимі (решта навчального часу організовується в асинхронному режимі)…» (Зауважимо, що онлайн-тестування також є елементом синхронного навчання)
-
Єдиною платформою для асинхронного режиму навчання є «https://classroom.google.com/».
-
Платформа «https://classroom.google.com/» також є засобом безпосереднього спілкування з вчителем-предметником.
-
Коди доступу до предметів, які вивчає Ваша дитина надає класний керівник.
-
Батьки сприяють виконанню дитиною освітньої програми, навчальних програм з окремих предметів і досягненню ними результатів навчання. Дбають про фізичне та психічне здоров’я дітей, а також сприяють дотриманню учнями академічної доброчесності в освітньому процесі.
-
Організація освітнього процесу під час дистанційного навчання здійснюється у межах робочого часу педагогічних працівників, тому зворотній зв'язок налаштовано з 09.00 до 18.00 даного робочого дня (або на наступний день з часу Вашого звернення). Вихідні та святкові дні – не є робочим часом вчителя!
-
Якщо з будь яких причин вчитель-предметник протягом двох діб з часу Вашого звернення не виходить на зв'язок, Ви маєте право звернутися на електронну пошту адміністрації закладу gymnaziia179@gmail.com для оперативного вирішення Вашого питання щодо організації дистанційного навчання.
-
Для того, щоб Ваше звернення було розглянуто якнайшвидше, у віконці «Тема» напишіть прізвище вчителя-предметника, з яким Ви не змогли звязатися (якщо такої інформації Ви не маєте, то вкажіть предмет і клас, в якому навчається Ваша дитина).
Дякуємо за співпрацю.