top of page

Дистанційне навчання

У періоди  дистанційного та змішаного дистанційного навчання

уроки проходять у синхронному (онлайн) або асинхронному режимах (на платформах Google Classroom або Єдина школа)

pngwing.com.png
Розклад онлайн - уроків

Гуртки працюють за розкладом на платформі  Google Classroom

Загальні інструкції.

Як підключитися до курсу в Google-класі.
 

Даний матеріал, призначений для ознайомлення учнів гімназіі з  інструкцією підключення до  Google Classroom.

1. Для підключення до глобальної системи «Google Classroom» Вам перш за все необхідно перейти на сайт google.ua та зареєструватися:

Якщо ви вже зареєстровані в  Google і увійшли у свій  акаунт, ви можете пропустити цей пункт

01-768x366.png

Далі вам буде запропоновано : або  зареєструватися, або ввести дані акаунта Google, який існує.

02-262x300.png
03-272x300.png

2. Після процесу реєстрації або після входу у власний акаунт Goggle, у пошуковому рядку необхідно задати пошук: «google classroom» 

06-768x292.png

3. Або перейти за посиланням Google Classroom 

4. Перейшовши за посиланням вище або в пошуковій видачі Google, Ви отримаєте доступ до системи «Google клас».   Вам необхідно приєднатися до предметного курсу , ввівши відповідний код.

07-768x336.png
08.png

5. Кожен  курс , створений в системі Google Classroom, має свій власний унікальний код. Кількість  курсів для Вас не обмежена.

6. Після вдалого введення коду ви повинні побачити запрошення на курс.

11-768x276.png

Дотримуючись даної інструкції, ви зможете підключити й налаштувати усі курси,  створені для вас.

Інструкція

для батьків, або осіб, що їх заміняють,

по роботі з електронною скринькою

«Скринька зворотнього зв'язку»

Шановні батьки учнів гімназії № 179 міста Києва!

Доводимо до Вашого відома, що:

 

В період карантинних обмежень  1-11 класи гімназії № 179 міста Києва переходять на дистанційну/змішану форму навчання, яка передбачає синхронний та асинхронний режим роботи з учнями:

  • асинхронний режим - взаємодія між суб'єктами дистанційного навчання, під час якої учасники взаємодіють між собою із затримкою у часі, застосовуючи при цьому інтерактивні освітні платформи, електронну пошту, форуми, соціальні мережі тощо

  • синхронний режим - взаємодія між суб'єктами дистанційного навчання, під час якої учасники одночасно перебувають в електронному освітньому середовищі або спілкуються за допомогою засобів аудіо-, відеоконференції;

  1. Відповідно до Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти (наказ МОН від 08.09.2020 № 1115) «…Педагогічні працівники самостійно визначають режим (асинхронний або синхронний) проведення навчальних занять. При цьому не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу освіти, організовується в синхронному режимі (решта навчального часу організовується в асинхронному режимі)…» (Зауважимо, що онлайн-тестування також є елементом синхронного навчання)

  2. Єдиною платформою для асинхронного режиму навчання є «https://classroom.google.com/».

  3. Платформа «https://classroom.google.com/» також є засобом безпосереднього спілкування з вчителем-предметником.

  4. Коди доступу до предметів, які вивчає Ваша дитина надає класний керівник.

  5. Батьки сприяють виконанню дитиною освітньої програми, навчальних програм з окремих предметів і досягненню ними результатів навчання. Дбають про фізичне та психічне здоров’я дітей, а також сприяють дотриманню учнями академічної доброчесності в освітньому процесі.

  6. Організація освітнього процесу під час дистанційного навчання здійснюється у межах робочого часу педагогічних працівників, тому зворотній зв'язок налаштовано з 09.00 до 18.00 даного робочого дня (або на наступний день з часу Вашого звернення). Вихідні та святкові дні – не є робочим часом вчителя!

  7. Якщо з будь яких причин вчитель-предметник протягом двох діб з часу Вашого звернення не виходить на зв'язок, Ви маєте право звернутися на електронну пошту адміністрації закладу gymnaziia179@gmail.com для оперативного вирішення Вашого питання щодо організації дистанційного навчання.

  8. Для того, щоб Ваше звернення було розглянуто якнайшвидше, у віконці «Тема» напишіть прізвище вчителя-предметника, з яким Ви не змогли звязатися (якщо такої інформації Ви не маєте, то вкажіть предмет і клас, в якому навчається Ваша дитина).

 

Дякуємо за співпрацю.

bottom of page